מהו החלק היקר ביותר בשיפוץ מטבחים?

לאחר שהחלטת שאתה צריך לשפץ את המטבח שלך, התהליך מתחיל מיד. אתה נמצא בפינטרסט כל היום, יוצר לוחות ותמונות מצמידות כיצד ייראה המטבח החלומי שלך. בכל פעם שאתה נכנס למטבח שלך, אתה מדמיין את הגרסה החדשה והמשופצת שלו. אחרי הכל, מי לא אוהב לחלום בהקיץ? במיוחד כשמדובר לדמיין את תפוקת היצירתיות שלך.

 

עם זאת, בשלב מסוים, המציאות חייבת להיכנס. אתה פותח את גיליון האקסל לתקצוב והולך לאיבוד. אתה שואל את עצמך, "לאן כל הכסף שלי ילך?" "כמה עולה פרויקט שיפוץ מטבחים?" ועוד שאלות כאלה.

 

כמה עולה שיפוץ מטבח?

לפני שנצלול לעבר הדברים הקשים, בואו נדבר כמה עולה פרויקט שיפוצים בכללותו. עבור מטבח שגודלו כ -10 × 10, העלות מגיעה לסביבות 15,000-30,000 $. עלות שיפוץ המטבח הממוצעת היא בסביבות 20,000 $. עם זאת, העלות של פרויקט שיפוץ המטבח שלך תהיה תלויה בגורמים משתנים רבים. האם אתה אוהב משטח שיש או משטח גרניט? האם אתה רוצה לצבוע את ארונות המטבח בעצמך או להזמין איש מקצוע? תלוי במה שתבחר, הנתונים שלך עשויים להיות נמוכים או גבוהים מהממוצע.

 

לדעתנו, מכיוון שהמטבח שלך הוא המקלט שלך, מקום בו מכינים זיכרונות וטונות של אוכל טוב; הדבר הגדול ביותר שעליך לשקול בעת שיפוץ המטבח שלך הוא לעשות את מה שמתאים לחזון שלך לגבי המטבח החלומי שלך. היישר מהארונות לידי פרויקטים גדולים כמו משטח עבודה – כל היבט במטבח צריך להיות אידיאלי למטרות שלכם.

 

בהמשך לכך, זה בדרך כלל שיא של דברים קטנים שקובעים את העלות הכוללת של הפרויקט. עכשיו בואו נדבר על הדברים הקטנים האלה. מתוך כל מה שנכנס לשיפוץ מטבח, איזה היבט עולה הכי הרבה? ניתן לכם רגע לנחש …

 

החלק היקר ביותר בשיפוץ מטבחים הוא … ארונות!

 

ארונות מהווים נתח עצום מתקציב שדרוג המטבח שלכם. למה? התשובה הפשוטה היא הסולם. ארונות מהווים אחוז עצום מהנדל"ן של המטבח שלכם. יש גם תשובה מסובכת.

 

לרוב, נראה כי ארונות פשוט קיימים ולעתים קרובות מאפילים עליהם היבטים אחרים של המטבח. עם זאת, הם חשובים הרבה כשמדובר בפרויקט שיפוצים. העלות הממוצעת של אלה היא בדרך כלל מעל 15,000 $. ארונות הם גם אחד ההיבטים הבסיסיים של המטבח שלכם; כזה שהוא כמובן חיוני ונדרש. זו סיבה גדולה מדוע הם גם החלק היקר ביותר בשיפוץ המטבח שלך. ממש מהחומר לצבע ולעבודה, כל היבט ממלא תפקיד בקביעת עלות הארונות שלך. רוב הארונות מיוצרים לפי הזמנה וגם זה מעלה את העלות.

 

אז כן, ברוב המקרים, ארונות יכולים לעלות עד 50% מהתקציב הכולל שלכם. עכשיו אתה אולי תוהה, למה לי להוציא על זה כל כך הרבה?

 

מדוע כדאי לך להוציא על ארונות?

עבור כל בעל בית, שיפוצים במטבח הם התחייבות יקרה. לכן, יש לגשת לפרויקט שיפוצים מתוך חשיבה של השקעה. שיפוצים במטבח מפיחים חיים חדשים בבית שלכם והופכים אותו למקום טוב יותר לחיות בו עבורכם ואם אתם מתכננים למכור אותו כמה שנים בהמשך הדרך, גם עבור הבעלים החדשים. וארונות טובים, במיוחד ארונות מותאמים אישית מתוצרת אמריקאית שמגיעים עם אחריות לכל החיים.