בניית אתרים וחווית משתמש UX

חוויית משתמש, או בשמה המקצועי UX, היא הדרך שבה הגולשים חווים את אתר האינטרנט שלכם. אף על פי שזהו תחום חדש יחסית בתחום בניית אתרי אינטרנט, הוא מקבל חשיבות עליונה, וחברות רבות שמתמחות בבניית אתרים בצפון ובכלל אף מעסיקים מומחים בתחום זה.

7 סיבות שבגללן אסור לכם לוותר על חוויית המשתמש באתר שלכם

  1.       זה מגדיל את התנועה באתר

חוויית משתמש ששמה דגש על עיצוב נכון וחכם מביאה טראפיק לאתר, מאריכה את זמן השהייה ומניעה את הגולש לפעולה. על ידי חוויית משתמש טובה ניתן לגרום לגולש לדפדף באתר ולבקש יותר מידע, ליצור אינטראקציה עם בית העסק ולהפוך מלקוח פוטנציאלי ללקוח פעיל.

  1. זה מקטין את כמות הנטישות של האתר

חוויית משתמש טובה גורמת למשתמשים לרצות לשהות יותר זמן באתר, פשוט כי נעים וטוב להם שם- זה מהיר, זה מותאם למכשיר הנייד שממנו הם גולשים, זה עונה על הצרכים שלהם וזה דורש מהם מינימום מאמץ.

  1. זה מועיל לקידום האורגני של האתר

כאמור, חוויית המשתמשת מאריכה את השהות של המשתמשים באתר ומצמצמת את כמות הנטישות, מה שמשפר את הקידום של האתר במנועי החיפוש באופן טבעי בהסתמך על קריטריונים שונים שנדרשים לשם כך, העיקריים שבהם- רלוונטיות לגולש וזמן שהייה ארוך.

  1.   זה מגדיל את הפעילות העסקית של העסק

חוויית משתמש מניעה את המשתמשים לפעולה, אך זאת בהתבסס על תוכן איכותי וטכנולוגיות מתקדמות שמוזנות בו- הנעה לפעולה, כפתורי המרה, דפי סליקה שמאפשרים מגוון אפשרויות תשלום, מידע מפורט שעונה על שאלות וצורכי המשתמשים ותוכן עם ערך יוצרים יחד מנגנון יעיל לפיתוח לידים לעסק.

  1.   זה משפר את מעורבות הלקוחות

ככל שהניווט באתר קל יותר לגולשים, כך הם מצליחים לאתר את מבוקשם מהר יותר, מה שמשפר עבורם את חוויית המשתמש ומביא לשיפור המעורבות ועלייה בהמרות.

הדרך הפשוטה לעשות זאת היא פשוט לסמן לגולשים היכן עליהם ללחוץ או לפרט מה נדרש מהם לצורך ביצוע פעולה- השארת פרטים, ביצוע רכישה, מעבר לדף מידע וכדו'.

  1.   זה מבדל את העסק שלכם מהמתחרים

בבניית חוויית משתמש חשוב להציע לגולשים משהו שאין למתחרים. לדוגמה, אם באתר של המתחרה הגולש נדרש ללחוץ דאבל קליק על מנת להגדיל תמונת מוצר, מומלץ להגדיל את התמונה באתר שלכם על ידי סימון עם העכבר בלבד.

  1.   זה ייצור אמון בקרב הגולשים

אמון מצד הגולשים במותג ובעסק הנו חיוני להצלחה עסקית. עיצוב חוויית משתמש יבטיח את אמון המשתמשים ויגדיל את הסיכויים של העסק שלכם להצליח בזירה הדיגיטלית ומחוץ לה.

בונים לכם אתר שכולו חוויה

סוכנות הבוטיק alexweb, שמתמחה בעיצוב ובניית אתרים בצפון הארץ, מכירה בחשיבות העליונה של עיצוב חוויית משתמש לגולשים. מסיבה זו אנו מפעילים את כל המומחים הפעילים בחברתנו ובסיעור מוחות משותף יוצרים תשתית בהתאם לכל הדרישות והחידושים בתחום UX, ומבטיחים את התוצאה הטובה ביותר בהתאם לצורכי הלקוח ולאפיון האתר.