סוגי ארנקי עור

ארנק כרטיס ביקור

ארנק כרטיס הביקור ידוע גם כארנק מארז כרטיס. מחזיקי כרטיסי ביקור מעור אלה משמשים הרבה בהגנה על כרטיסי ביקור רגישים. הם מגנים על דברים כמו כרטיסי אשראי מפני נפילה במהלך ההתקשרויות העסקיות השונות שלך. מחזיק כרטיס עור זה לגברים מיועד ל; אדם הזקוק לארנק דק לצורך החזקת כרטיסי ביקור. זהו גאדג'ט מגן המספק בטיחות למסמכי העסק החשובים שלך. מי שמשתמש במחזיקי כרטיס ביקור מעור יכול לגשת בקלות לכרטיסים הדרושים להם ללא קושי. זה גורם לאנשים להיראות מקצועיים מכיוון שאתה יכול למסור במהירות את הכרטיסים שלך לכל אחד ברגע שהוגשה בקשה. הם עשויים מחומרים שונים ומשרתים מטרות שונות בהתאם למסלול היומי שלך. מחזיק כרטיס הביקור מעור לגברים מציע רוכסן לאחסון מטבעות וקלפים שונים. מחזיק כרטיס הביקור לגברים רלוונטי בעסקים במיוחד כאשר אתה זקוק למזומן מינימלי אך עליך לשאת כרטיסים נוספים כדי לעמוד בהתחייבויות השונות שלך.

 

ארנק סלולרי

ארנק טלפון סלולרי מסייע בהגנה על טלפונים סלולריים מפני נזקים פיזיים. זה יכול להיות בארנק גברים רזה בהתאם לטלפון שבו אתה משתמש. בדרך כלל, מותאם בהתאם לגודל הטלפון. על המשתמשים לדעת מה הטלפונים שלהם לפני שהם מבצעים רכישה. כמו כן, כמה אנשים מנצלים את המוצר הזה כדרך להראות את הכיתה שלהם. סוג זה מגיע עם רמות איכות שונות, וזה קשור לחומר המשמש בייצורו. הם יכולים לעמוד באלמנטים; כיוון שכמה דגמים עמידים במים. הוא מגן על החלקים העדינים של הטלפון שלך. ברור שמארזים לטלפונים חשובים מאוד מכיוון שהם משפיעים רבות על אורך חיי המכשיר שלך. אנשים עם טלפונים קלאסיים יכולים להשתמש בזה כדי להעלות את רף היופי והבטיחות של הטלפונים שלהם. הוא מגן על הטלפון מפני אבק וחומרים לא רצויים אחרים שעלולים להשפיע על המראה הפיזי של הגאדג'ט. אם אתה הולך על ארנק דק עיצוב גברים; חיוני להשתמש בטלפון שמתאים למארז.

 

ארנק קליפ

ארנק הקליפ משמש למטרות שונות. הוא שונה מארנקים ארוכים מעור גברים. הם מגיעים בגודל ייחודי המאפשר למשתמש לשאת את הפריטים הרלוונטיים שלו בקלות. הם עשויים מחומרי בד שונים או מעור. לדוגמה, יש כמה להחזיק כרטיסים בעוד שאחרים יש מקום לכסף. הוא מקופל פעמיים ויש לו פתח לשמירה על מסמכים חשובים. זה יכול להתרחב בקלות בהתאם לפריטים השמורים בפנים.

 

ארנק פנקס הצ'קים

ארנק הצ'קים ידוע גם בשם ארנק כיס החזה או ארנק הנסיעות. זהו ארנק עור פרימיום המיועד עם מקום להכנסת פנקס צ'קים או מסמכים גדולים אחרים. פנקסי צ'קים רלוונטיים לגישה לכסף בבנק או לתשלום סחורות ושירותים. המשמעות היא שזהו פריט חיוני לנשיאה בעסקים. לכן, משתמשים יכולים להשתמש בפתרון זה כדי להחזיק את מה שהם צריכים בצורה קומפקטית:

 

כרטיסים

כסף מזומן

מסמכים רלוונטיים

תעודות זהות

דרכונים

 

זה מאפשר לאנשים לשמור פריטים יקרי ערך בחתיכה אחת. בדרך כלל פנקסי צ'קים מועילים כאשר העסקה חייבת להסתיים במהירות. זה הופך אותו לקיפולי עור יוקרתיים וחלק עיקרי מחייך המקצועיים.

באתר ISRP מוצעים מגוון ארנקים לנשים.