איך לגרום לבית שלך להרגיש כמו מלון יוקרה

2021 לאט לאט מסתיימת. וזה היה annus horribilis למטיילים. בשל המגיפה, הותקנו נעילות, מדינות הפכו ללא נגישות, חברות תעופה ביטלו מסלולים ונסיעות בינלאומיות הפכו כמעט בלתי אפשריות. לפני שנה אחת הזמנתי ומיפו את כל תוכניות הטיול שלי לשנת 2020. ואז קרה COVID-19, הוציא את כל הכיף מתכנון חופשות מראש ואילץ אותי לתזמן מחדש את כל הנסיעות שלי ברגע האחרון (כדי לוודא שאין סיכון בריאותי מעורב). מעל לכל, אני מתגעגע לחוויית המלון, אם כי יש אפשרות לשחזר חלק קטן מזה בבית תודה, שכן מותגי המלונות המפוארים בעולם הופכים חלק מהמוצרים והחוויות החתומות שלהם לזמינים באינטרנט. הסגר בבית עשוי להרגיש כמו מיני-חופשה כאשר אנו יכולים להתעורר במיטת Four Seasons, להירגע עם מוצרי טיפוח העור של Aman, או ליהנות מיצירות אמנות הזכוכית של Soneva.

 

עדכון: השמיים נפתחו ואפשר להזמין מלונות בבוקינג. אני ממליץ להזמין מלונות בבוקינג על ידי שימוש בקוד מבצע בלחיצה כאן.

 

SONEVA ART & GLASS

זה לא סוד: אני מעריץ ענק של Soneva, מותג הנסיעות היוקרתי והאקסקלוסיבי ביותר בעולם. Soneva Fushi – אחד מאתרי הנופש האקסקלוסיביים ביותר באיים המלדיביים – מכיל את סטודיו הזכוכית הראשון והיחיד בארכיפלג. כאן, צוות אמני הזכוכית המיומן של Soneva מעצב ויוצר יצירות פונקציונליות ופיסוליות ייחודיות. האורחים יכולים לצפות באמנות הזכוכית שנוצרת, להשתתף בתערוכות אמנות, ללמוד את אמנות ניפוח הזכוכית בקורסים מיוחדים, או אפילו לעצב באופן אישי את יצירת המופת שלך שתיקח הביתה בסטודיו הזכוכית הראשון של המלדיביים. כל החלקים עשויים מ-100% זכוכית בקבוק ממוחזרת שנאספת מאטול באא. כל פסלי הזכוכית זמינים למכירה בחנות המתנות המקוונת של Soneva, שמוכרת גם כמה הרפתקאות נפלאות של Soneva.

 

קולקציית טיפוח העור של אמן

מיוון ועד באלי, סל אתרי הנופש היוקרתיים של אמן משתרע על פני העולם. בשנת 2018 השיקה החברה את קולקציית Aman Skincare שלה, אותה ניתן לרכוש אונליין. מתרכיז מסיכת ירקן הזנה המכילה ג'לי מלכות, זהב וויטמין B-12 ועד חמאת גוף מעושנת עם אמטיסט ואלגום, המוצרים נועדו לא רק להרגיש טוב, אלא גם לעשות טוב. הטווח משקף את טביעת הרגל העולמית של אמן, עם מרכיבים שנשאבו מכל העולם, כולל שמן אשחר ים מבהוטן, וטיבר מבאלי, חמאות שמן צמחי באמזונס שנקטפו בר ובוץ יערות גשם. גורם הלוקס משתרע מעבר למרכיבים. הבקבוקים והצנצנות השחורות (הניתנות למחזור) משיש שחור, בהשראת חרסינה יפנית מסורתית, בעלי חלקות ומשקל מושכים.

 

מצעי ארבע עונות

אולי זה לא אפשרי עבור חובתנו לנסוע לאתרי נופש ב-Four Seasons ביעדים מרוחקים על פני הגלובוס, אבל אנחנו עדיין יכולים לישון באחת מהמיטות השמימיות האלה של Four Seasons, מכיוון שהן זמינות לרכישה. ערכת השינה של Four Seasons Signature כוללת מזרון, סט סדינים מתאים, סט כיסוי שמיכת פוך, הוספת שמיכת פוך וכרית. חנות המלון מוכרת גם מגוון של מגבות וחלוקים רכים וסופגים, מגוון מותאם אישית של פריטי יוקרה לבית ולנסיעות, ואוסף נרות ריחניים, בהשראת היעדים האיקוניים ביותר מרחבי העולם. נכון לעכשיו, משלוח יכול להתבצע בכל מקום בקנדה ובארצות הברית 50, עם תוכניות להרחיב את השירות לשווקים נוספים בעתיד. ברכישת מזרונים השירות כולל פינוי מזרונים ישנים ללא תוספת תשלום.

 

בבית עם ששת חושים

בריאות היא הליבה של ששת החושים. מכיוון שאיסורי נסיעה ואמצעי ריחוק חברתי עדיין נמצאים בכל רחבי העולם, המותג נותן עדיפות למגוון של תוכן שאורחים וקהילות גלובליות יכולים לנצל מרחוק מבתיהם. המטרה היא להישאר מוכווני פתרון ולתמוך בחוסן וברווחתם הפיזית והנפשית. At Home With Six Senses מציע דרכים פרואקטיביות ופרגמטיות לאנשים לטפל בעצמם ובאנשים שהם אוהבים במגוון פורמטים. התוכן זמין לכולם, בין אם הם שהו בעבר בנכס של Six Senses ובין אם לאו, והוא בנוי סביב עמודי הבריאות המרכזיים של המותג: תשומת לב, אוכל, איכות שינה וחיים טבעיים.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://hoteldeal.co.il/