כיצד מותגים יכולים להשתמש בגישה חדשה לצילומי סרטוני ראיונות

הראיון הראשי המדבר הוא המרכיב העיקרי בסרטונים ארגוניים מודרניים, אבל איך מותג יכול להחיות את התוכן שלהם כדי לרומם אותו ולהבליט אותו מהקהל?

 

כחברת הפקה יצירתית אנו מצלמים מאות ראשים מדברים מדי שנה, אך אנו תמיד מחפשים אחר גישות יצירתיות חדשות, כך שנוכל לפרוץ את גבולות הז'אנר ולעזור ללקוחותינו ליצור סרטונים מושכים תשומת לב.

 

מרבית המותגים המתמקדים בדמוגרפיה רחבה מתמודדים עם חידה כשמדובר ביצירת תוכן. איך הם פונים לקהל צעיר יותר, מבלי להרחיק את קהל הליבה הנוכחי שלהם? על מנת לעשות זאת עליהם למצוא סגנון שהוא גם מודרני אך בוגר. זה צריך לתפוס את תשומת ליבם של דור צעירים שמופגזים בדרישות על זמנם. בעוד שיש להם חיבור לאינטרנט תמיד יש משהו יקר שהם יכולים לעשות בזמנם. בכל הפלטפורמות החברתיות יש סיכוי להתחנך, לקבל השראה, לגרום לצחוק, להכעיס או ליצור קשר עם חברים ברחבי העולם. מדוע הם יישארו לצפות בתוכן שלך?

 

מלבד לוודא שהתוכן שלך רלוונטי, ממוקד לצרכיהם ואינפורמטיבי מאוד, סגנון צילום וידאו יהיה גם המפתח להתמודדות עם אתגר זה. אבל אם אתה יוצר תוכן בקצב מהיר לדור של אנשים שגדלו בדיאטה של ​​משחקי וידאו, איך תשמור על תשומת הלב של צופים מבוגרים שלא יכולים לעקוב אחר תכנים שמשתנים שצולמו כל שנייה אחרת?

 

ברצוני להדגיש סרטון לדוגמא שלדעתי משיג איזון טוב בין הערעור בין הקהל לדורות. זה מגיע מערוץ היוטיוב Be Inspired ונראה שזו דרך מודרנית לתפוס את תשומת לב הקהל ולהעביר מסר מעורר השראה.

 

בזמן כתיבת מאמר זה יש לו למעלה מ -3.5 מיליון צפיות. בואו נסתכל כיצד הם יצרו סרטון יעיל ומשפיע, הפונה לקהל המוני, ונראה אם ​​יש טכניקות שנוכל לאמץ.

תמונות ממוזערות

ראשית הם השתמשו בתמונות ממוזערות משפיעות כדי להתבלט בעדכונים חברתיים. התמונה הממוזערת של הסרטון הזה מבטיחה ללמד את הקהל משהו בעל ערך: 'זו הסיבה 1% להצליח'. אני לא מאמין שהביטוי מוזכר בסרטון ולכן קופירייטר שיווקי חכם העלה את זה ככותרת תמונה ממוזערת המושכת תשומת לב. . המיתוג הוא גם עוצמתי. הם משתמשים ב- ALL CAPS בגופן צהוב ולבן עכשווי. כפי שניתן לראות מהתמונות הממוזערות שלהלן מערוץ Be Inspired, הם גם משתמשים באותו מיתוג בכל הסרטונים שלהם.

 

התמונות מציגות אנשים עם הבעות עזות והכותרות כולן 'ניתנות ללחיצה' כאשר כל אחת מהן מבטיחה להעביר משהו יוצא דופן 'הנאום הטוב ביותר אי פעם' ו'החיים שלך ישתנו לנצח '.