שאלות נפוצות עם מומחים לקופונים

בעוד שפרשתי את הצעדים הנדרשים להתחלת קופונים במדריך המפורט שלב אחר שלב שלי, יתכן שיש לך כמה שאלות בוערות בנוגע לאמנות של קופונים קיצוניים. אז כדי לעזור לך, הנה שאלות ותשובות קטנות מחברותי החסכניות, ארין ואלישיה. צעקה ענקית להם על שיתוף הטיפים שלהם שיעזרו לכם לחסוך לנסיעה מהבית!

 

  1. מדוע התחלת קופונים?

ארין: אהבתי את תוכניות הטלוויזיה "קופונים אקסטרים" האלה – התרשמתי מכמות הפריטים וממעט שהם שילמו. חשבתי שזה אפשרי רק בארצות הברית, אבל מצאתי שיש הרבה דרכים לעשות את זה גם בקנדה. (הערה: חור הארנב של Youtube של Extreme Couponing מדגים בצורה הטובה ביותר עד כמה קופונים מטורפים יכולים להיות בארה"ב).

 

אלישיה: התחלתי לקופון לפני כשנה – הייתי זקוק לתחביב משלי ושילבתי את אהבתי לקניות במכולת עם אהבתי לחסוך כסף כדי שאוכל להרשות לעצמי לצאת לטיולים עם המשפחה שלי.

 

  1. באיזו תדירות משתמשים בקופונים?

ארין: אני משתמש בקופונים כמה פעמים בחודש. לפני שהיה לי יותר זמן הייתי הולך לעתים קרובות, תלוי בעלונים השבועיים ומשווה עסקאות.

 

אלישיה: אני משתמשת בקופונים בכל פעם שאני קונה – אני מרגישה נורא כשאני צריך לשלם מחיר מלא עבור פריט! ברגע שתתחיל, לא תרצה להפסיק לדעת כמה אתה יכול לחסוך. כשאני קונה באתרים כמו KSP אני תמיד מחפשת קופון KSP.

 

  1. באילו חנויות אתה בדרך כלל משתמש בקופונים?

ארין: בדרך כלל אני מבצע קופון בוולמארט (יעד גם לפני שהתחילו להיסגר) כי הם יתאימו למחירי פליירים / מבצעים אחרים, וכנראה שיהיו לי יותר פריטים במלאי. יש מגבלות קופון לכל פריט, אך בדרך כלל תוכלו לעשות הרבה בחנות אחת. תוכלו למצוא הרבה קופונים באתר: https://promocode1.com/.

 

אלישיה: החנויות האהובות עלי לקופון הן Superstore הקנדית האמיתית וולמארט.

 

  1. בשביל מה הפריטים הפופולריים ביותר שאתה משתמש בקופונים?

ארין: הפריטים הפופולאריים ביותר שתוכלו לקבל עליהם קופונים הם מוצרי ניקוי, מטהרי אוויר, סבון כלים, חומר ניקוי כביסה ומזון חטיפים (חטיפי גרנולה וכו '). קשה יותר להשיג קופונים על תוצרת טרייה, אם כי בדרך כלל תוכלו למצוא כמה מהאפליקציות של cashback דרך הטלפון שלכם.

 

אלישיה: כמעט תמיד יש לי קופונים למשחת שיניים או למברשות שיניים, ובדרך כלל אוכל להשיג אותם בחינם ולפעמים עם עודף יתר (הם משלמים לך / מורידים כסף מהחשבון שלך) שבסופו של דבר משלמים עבור הפריטים האחרים שלי.

 

אני אוהב להשתמש בקופוני תוצרת טרייה במיוחד עבור פירות יער (פטל / אוכמניות) מקהילת פירות היער של דריסקול.

 

  1. כמה הייתם מעריכים שתחסכו בכל חודש מהקופונים?

ארין: אני יכול לחסוך יותר מ- $ 100 לחודש בקלות אם אשקיע מעט זמן בארגון זה.

 

אלישיה: המשפחה שלי בת ארבע נפשות הייתה בסביבות 450-500 דולר לחודש עבור מצרכים. מהתאמת קופונים / מחירים אנו מוציאים כעת פחות מ -300-350 דולר לחודש. חסכון יקר של 100-150 דולר לחודש!

 

  1. קופונים נראים כמו הרבה מחקר ועבודה. היית אומר שהתמורה שווה את המאמץ?

ארין: אם אתה מאורגן זה ממש לא לוקח יותר מדי זמן. כשאתה מקבל קופונים פשוט שים את אלה שאתה רוצה בקלסר קופונים עם שרוולי הפלסטיק ואתה יודע מה זמין לפני שתוקפו יפוג. בכל שבוע כשאתה מעלה את העלונים בעיתון, עיין במהירות ברשימת המכולת שלך ובדוק אם מבצעים כלשהם תואמים לקופונים שיש לך. לאחר מכן תוכל לקחת את כל העלונים והקופונים השונים ולעשות חנות אחת בוולמארט.

 

אלישיה: התמורה משתלמת ביותר! אם אתה יכול להקדיש לו 1-2 שעות בשבוע, אתה יכול לחסוך 25-50 $ לשבוע (משווה להרוויח 25-50 $ לשעה !!).

 

  1. מהי רכישת הקופון הטובה ביותר או הכי גאה שלך?

ארין: היו לי מעל 30 קופסאות צ'יפס קרקר בחינם, פשוט שילמתי עליהם את המסים. זה היה מלא שתי עגלות! הצלחתי להשתמש בו לפרויקט צדקה שהייתי מעורב בו עבור חסרי בית והכנתי חבילות טיפול. כל אדם קיבל קופסה שלמה כזו בחבילה שלהם. על ידי קבלת הפריטים האלה בחינם כמעט, זה חסך לקבוצה שלנו יותר מ- $ 100 והצלחנו להשיג פריטים נוספים בגלל זה.

 

אלישיה: פעם השתמשתי בקופונים ובגזוז יתר מקופונים לרכישת מוצרי מכולת / בריאות בשווי של יותר מ -250 דולר בסביבות 5 דולר! (ראה תמונה למטה)