5 סיבות בגללן את צריכה טייצים מחזירי אור

מכיוון ששגרות עבודה גמישות יותר מובילות לפארקים מלאים ושבילים עמוסים, רבים מאיתנו בוחרים לבצע את האימונים שלנו מוקדם יותר בבוקר ומאוחר יותר בלילה מאי פעם. בין אם אתם חדשים בכך לגמרי ובין אם אתם חובבים של התעמלות בחושך, הטייצים מחזירי האור שלנו צריכים להיות במלתחה שלך. למה? שמחים ששאלת…

 

הנראות היא חיונית

אם אתם מתכננים להתחיל את האימון שלכם עם עלות השחר או בין הערביים – כשהאור עדיין נמוך, והנהגים פחות רגילים להסתכל על אנשים ברחובות – חשוב לוודא שניתן לזהות אתכם בקלות. הטייצים מחזירי האור שלנו מכוסים בהדפס גיאומטרי שיעזור לך לבלוט ולהיראות, מבלי לחסוך בשאר התכונות שהופכות את הטייצים שלנו לאהובים כל כך.

 

בד חדשני ומחטב

אם את הולכת להיראות, כדאי שכבר תיראי טוב בזמן שאת עושה את זה. כאן נכנסת לתמונה הצללית המחמיאה של הטייצים מהחטבים שלנו. הודות לבד חדשני, אחוז האלסטן הגבוה והתפרים שממוקמים היטב, את יכולה לצאת לריצת לילה בידיעה שהפנסים יחזירו אותך כשאת במיטבך.

 

מיועדים לכל אימון

חושבת שהטייצים האלה מתאימים רק לרצים? תחשבי שוב. בין אם את רוכבת על אופניים, מתגלגלת על גלגיליות או פשוט מטיילת עם הכלב, הטייצים הסופר נמתחים ומנדפי הזיעה הללו יעזרו לך לשמור על קרירות, נינוחות ובולטות תוך כדי תנועה.

 

אין תיק? אין בעיה

כשאת ממהרת להתאמן לפני שיחת עבודה או אחרי יום ארוך, הדבר האחרון שאת רוצה לעשות הוא לחפש תיק לקחת איתך. לטייצים שלנו יש כיס מאובטח עם רוכסן מאחור על מנת לשמור על המפתחות והכרטיסים שלך, וכיס צדדי נוח להחליט אליו את הטלפון שלך.

 

תיאום הוא המפתח

רוצה לקבל החזר אור מלא? אנחנו מכסים אותך. מעיל הכושר התואם שלנו וסרט הראש יעזרו לך לקבל החזר אור מלא ולהיות מתואמת בלבושך.

 

ניתן למצוא עוד בגדי ספורט לנשים באתר של רייבן.